Hakkımızda
 Bilgi Çevre Danışmanlık Hizmetleri Hakkında Tuzla, İstanbul
Uzman Çalışanları İle Bilgi Çevre Danışmanlık Hizmetlerini Daha Yakından Tanıyın.

Bilgi Çevre Mühendislik, Müşavirlik ve Eğitim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. 2010 yılında faaliyetlerine İstanbul’da başlamıştır. Bilgi Çevre, Çevre denetimine tabi olan firmaların “Çevre Denetiminin Etkinliğinin Belirlenmesi ve Denetim Süreçlerini” gerçekleştiren Profesyonel Bir Çevre Danışmanlık Kuruluşudur.

Şirketimiz ihtiyaç duyulan çevre denetimi uygulamalarında yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler ile hizmetlerini sumaktadır. Özellikle su, çevre, altyapı, kaynak yönetimi, enerji ve mühendislik alanlarında kanunların belirlediği, mevzuatlara uygun çalışmalar yapar.

Bu kapsamda Bilgi Çevre;

Çevre Danışmanlık Yeterlilik Belgesine sahip, ilgili çevre mevzuatına hâkim, müşterilerine çevre konusunda çözüm önerileri sunabilen ve alanlarında yetkin mühendisleri ile sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca Şirketimiz, firma çalışanlarınızı çevresel konularda bilgilendirici eğitim çalışmaları yaparak, özendirici faaliyetlerle konunun ciddiyetinin kavranmasını sağlamaktadır.

Bilgi Çevre Mühendislik, “Sonsuz Bilgi” sloganı ile yaşanabilir bir çevre ve yarınlarımıza daha güzel bir gelecek sunmayı hedeflemektedir.

Çağımızın gereği olan bilim ve mühendislik alanındaki en iyi ve akılcı çözümleri üretiyor, müşterilerimizin en karmaşık ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Çevre danışmanlık alanındaki profesyonel çözümlerimiz ve destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2022©copyright tbn web