Bilgi Çevre Danışmanlık Hizmetleri

Çevre Danışmanlık Firmaları İstanbul

0216 504 77 87
Sarıyer Bölgesindeki Yerleşim Sakinlerinin Dikkatine
Sarıyer Köyler Bölgesinde Çevre Danışmanlık,  Atıksu, Atıksu Arıtma Tesisi ve Çevre İzin Hizmeti. Villa, site ve kooperatifler için.
16-12-2020
Sarıyer Bölgesi Zorunlu Atıksu Çevre İzinleri Hakkında

İSTANBUL SARIYER BÖLGESİNDE YER ALAN YERLEŞİM YERİ SAKİNLERİNİN DİKKATİNE

Sarıyer mevkii ve köylerinde yer alan, yerleşimler, özel siteler, villalar, kooperatifler, mahalleler ve haneler için Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından Çevre İzni alma zorunluluğu getirilmiştir.

Sarıyer Mahalleleri

Mahalle statüsündeki konut ve işyerleri ise atıksuların merkezi bir kanalizasyon sistemi ile toplanarak atıksu arıtma tesisinde bertarafı ile ilgili yetkili kuruluş olan İSKİ Genel Müdürlüğü’nden bilgi almaları gerekmektedir.

Sarıyer Köyleri

Sarıyer ve Köyler bölgesindeki birçok hanenin mevcut yerleşimlerden kopuk olması nedeniyle  evsel veya endüstriyel nitelikteki atık suların deşarj işlemlerinin kontrollü bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Atıksu bertarafında deşarj işlemleri alıcı ortamın (Çevrenin) hassasiyeti, standarlara uygun bir şekilde gerçekleşmesi için Kooperatif ve Site Yönetimleri yetkili ve sorumlu kılınmıştır.

Bu işlemlerin koku ve atıksu şikayetleri çoğalmadan, özellikle çevreye zarar vermeden gerçekleşmesi için İSKİ tarafından planlanan altyapı projeleri bitimine kadar ilgili yaşam alanlarının yetkilisi olan Kooperatif veya Site Yönetimlerinin ivedilikle Çevre İzni İşlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

 Sarıyer Çevre Danışmanlık Firmaları ve Şirketleri

Çevre ve İnsan sağlığı gözetilerek yukarıda bahsettiğimiz site, kooperatif, villa vb. konut ve yapıların yada yönetimlerinin atıksu arıtma işlemleri ile ilgili çevre izin işlemleri, atıksu arıtma tesisi kurulumu, çevre danışmanlık faaliyetleri ile ilgili yasal zorunlulukları yerine getirmek zorundadırlar.

Bu bağlamda Bilgi Çevre Danışmanlık Sarıyer Bölgesinde yer alan tüm özel siteler, villalar, kooperatifler ve mahallelerdeki konut-işyeri statüsündeki yapılara;

  • Atıksu Arıtma tesisi
  • Atıksu Betarafı
  • Deşarj izni
  • Atıksu deşarj
  • Atıksu çevre izni

ve nitelikli atıksu ve çevre izin işlemleri alanında uzman Çevre Mühendislerimizle sizlere yardımcı oluyoruz.

Bilgi Çevre Danışmanlık Sarıyer Bölgesinde Hizmetlerine Devam Etmektedir. Atıksu, Atıksu Arıtma Tesisi ve Çevre İzin Hizmeti gibi ihtiyaç duyacağınız tüm Çevre Yönetimi alanlarında yanınızdayız.

Tüm Haberler
WhatsApp

çevre danışmanlık firmaları,şirketleri İstanbul

Çevre Danışmanlık Hizmeti Veren Çevre Firmaları ve Şirketleri  İstanbul, Tuzla
Türkiye'nin En İyi Çevre Danışmanlık Şirketi
  • Bilgi Çevre Danışmanlık Hizmetleri
  • Dumankaya Adres Natura A2 Blok D:3 Tuzla, İstanbul
  • info[@]bilgicevre.com.tr
2021©copyright tbn web