Bilgi Çevre Danışmanlık Hizmetleri

Çevre Danışmanlık Firmaları İstanbul

0216 504 77 87
Gürültü İzni
Bilgi Çevre Danışmanlık, Profesyonel Hizmet Anlayışı ve Alanında Uzman Çalışanları İle Çevresel Gürültü İzni İşlemlerini İşletmeniz Adına Gerçekleştirir.
İşletmelerin İhtiyaç Duyacağı Çevresel Gürültü Seviyesi Değerlendirme Raporu Hizmetleri Süreç ve Sonuç Takibi İşlemleri

Günlük hayatımızda herhangi bir yer ve zamanda maruz kalınabilecek yüksek seviyedeki sesler, işitme güçlüğü/kayıpları, baş/kulak ağrısı, konsantrasyon bozukluğu, stres gibi fizyolojik ve psikolojik etkilere sebep olabilir.

Gürültü İzni

4 Haziran 2010 tarih ve 27601 sayılı Resmi Gazete ‘de yayınlanan Çevresel Gürültünün Değerlendirilmesi ve Yönetimi Yönetmeliğine göre çevresel gürültüye maruz kalınması sonucu kişilerin huzur ve sükûnunun, beden ve ruh sağlığının bozulmaması için kapsamda yer alan işletmeler,

Akustik Rapor ve Çevresel Gürültü Seviyesi Değerlendirme Raporu hazırlatmak ve söz konusu yönetmelikte belirtilen sınır değerlerin sağlanmadığı durumlarda gerekli tedbirlerin alınmasını sağlamakla yükümlüdür.

Bilgi Çevre, işletmelerin kapsamda olup olmadığının belirlenmesi, kapsamdaysa gerekli tetkiklerin yapılması ve tetkikler sonucunda alınması gereken önlemlerin belirlenmesi aşamalarında hizmet vermektedir.

Diğer İzinler
WhatsApp

çevre danışmanlık firmaları,şirketleri İstanbul

Çevre Danışmanlık Hizmeti Veren Çevre Firmaları ve Şirketleri  İstanbul, Tuzla
Türkiye'nin En İyi Çevre Danışmanlık Şirketi
  • Bilgi Çevre Danışmanlık Hizmetleri
  • Dumankaya Adres Natura A2 Blok D:3 Tuzla, İstanbul
  • info[@]bilgicevre.com.tr
2021©copyright tbn web